Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
Bwin
 
 

ČO JE TO ZA WEBOVÁ STRÁNKA?

 

   

             Systém ktorý som dole popísal a jeho efektívnosť, môžete vyskúšať úplne zadarmo a bez žiadneho rizika. Uvidíte nakoľko prospešný a ziskový môže byť systém. Zároveň sa presvedčíte že zarábať peniaze nebolo nikdy také ľahké ako doteraz!  

 

   
 

 

                 Ak obetujete len trocha zo svojho vzácneho času prečítať pozorne tento spôsob zarabať peniaze internetom doma a všetké návody na tejto webovej stránke, za 1 hodinu už by ste mali zarobiť svoje prvé ľahké €250. Ak vyskúšate systém na zarobenie peňazí, ktorý je vám daný absolútne zadarmo, zistíte že výsledky sú neuveriteľne a za veľmi krátky čas začnete zarabať peniaze.  


            Internet poskytuje možnosť človeku ako som ja (ktorý dlhý čas pracoval v oblasti hazardných hier) podeliť sa so svojimi skúsenosťami a vedomosťami s obyčajnými ľuďmi, ktorí chcú používať internet doma na ľahké zarábanie peňazí. Spôsob ktorý nájdete dole umožňuje zarobiť tisícky až Eur za veľmi krátky čas. Okrem toho máte možnosť vyskúšať systém virtuálnymi peniazmi absolútne ZADARMO dole popísaným spôsobom aby ste sa presvedčili, že systém naozaj funguje predtým ako začnete reálnymi peniazmi.

 

            Pracoval som v kasíne dlhý čas a moje pozorovania a skúsenosti mi ukazujú že systém ktorý je podrobne popísaný dole je výnimočne efektívny, prospešný a dáva možnosť zarobiť peniaze na internete, pričom strávite na svojom počítači len jednu hodinu denne. Systém na zarabanie peňazí je absolútne legálny a kasína nemôžu vám zabrániť aby ste ho používali.

AKÝ JE SPÔSOB?

 

            Spôsob zarábať peniaze, ktorý nájdete nižšie sa realizuje pri hraní na Európskej rulete. Používa sa JEDINE V ONLINE KASÍNACH pretože v reálnych kasínach je nepretržitý dohľad na ruletu a stráženie nedovolí aby ste používali tento systém dlho. Okrem toho v on-line kasínach môžete staviť aj veľmi malé stávky na rozdiel od reálneho kasína v ktorom to nie je možné.

 

            Odporúčané kasína z nižšie uvedeného zoznamu dávajú vám možnosť „play for fun" - vurtiálnou bilančnou sumou (nie reálnymi peniazmi). Toto znamená, že v týchto kasínach máte možnosť testovať  systém na zarabanie peňazí tak dlho ako potrebujete aby ste sa uistili že výsledky sú naozaj neuveriteľné.


AKO SPÔSOB FUNGUJE?

 

         

      Pri všetkých hazardných hrách, je dôležité mať aj kúsok šťastia, ale s týmto systémom ho už nebudete potrebovať, nakoľko je matematika na vašej strane.


            Teraz uvidíte ako presne funguje systém. Po prečítaní popisu a vyskúšaní systému sa sami presvedčíte že je efektívny. Na začiatku si musíte vybrať farbu pre vaše stávky - ČIERNA alebo ČERVENÁ. Potom stavte €1 na farbu ktorú ste si vybrali (napríklad ČERVENÁ). Ak padne ČERVENÁ a vyhráte, musíte znova staviť €1 na ČERVENÚ. Pokračujete stávkou €1 na ČERVENÚ kým prehráte. Ak padne ČIERNA a prehráte, musíte zdvojnásobiť stávku ktorú ste stavili a staviť €2 na ČERVENÚ. V prípade že padne ČIERNA a prehráte znova, musíte ešte raz zdvojnásobiť predchádzajúcu stávku a staviť €4 na ČERVENÚ. Ak sa tento raz vyžrebuje ČERVENÁ a vyhráte, vráti sa vám naspäť všetko čo ste stratili do tej chvíle a budete mať zisk taký s akým ste začali pri prvej stávke €1. Zdvojnásobenie stratenej stávky zaručuje že sa vám naspäť vráti všetko čo ste do tej chvíle stratili plus zisk. Potom musíte pokračovať a staviť €1 na ČERVENÚ. Podľa teórie pravdepodobnosti - náhoda aby sa vaša farba vyžrebovala deväť krát za sebou je 0.46%. Môžete sa pozrieť na kalkulácie a na formulu v nasledujúcom úseku.

 

 


 

                ZAPAMÄTAJTE SI:

 

     

 

                1.    Vždy keď prehráte, zdvojnásobujete stratenú stávku a na tej istej farbe.

 

                2.    Vždy keď vyhráte, pokračujete stávkou 1 € na istej farbe.

 

 

            Príklad:


Kolo 1: Stavíme €1 na ČERVENÚ, guľka padne na ČIERNU, prehráme €1 (strata - €1).

Kolo 2: Stavíme €2 na ČERVENÚ, guľka padne na ČIERNU, prehráme €2 (strata - €3).

Kolo 3: Stavíme €4 na ČERVENÚ, guľka padne na ČIERNU, prehráme €4 (strata - €7).

Kolo 4: Stavíme €8 na ČERVENÚ, guľka padne na ČERVENÚ, vyhráme €8 (zisk €1).

Kolo 5: Stavíme €1 na ČERVENÚ, guľka padne na ČERVENÚ, vyhráme €1 (zisk €2).

Kolo 6: Stavíme €1 na ČERVENÚ, guľka padne na ČERVENÚ, vyhráme €1 (zisk €3).

 

            Ako je vidno z príkladu, aj keď vaša farba nepadne touto technikou si vrátite naspäť všetky straty vtedy, keď vaša farba padne a budete mať zisk taký istý aká bola vaša prvá stávka.


            Nižšie uvedené video ukazuje ako presne má fungovať systém. Ako sa na to môžete pozrieť vo filme za 4 minút sú zarobené €13. To je viac ako €195 za hodinu. Môžete si pustiť video kliknutím na tlačítko „PLAY" (nezabudnite stlačiť „HQ" tlačítko a nastaviť si "FULL SCREEN" režim pre lepšiu kvalitu a jasnosť):

 

VEĽMI DÔLEŽITÉ UPOZORNENIA, KTORÉ JE DOBRE ZAPAMÄTAŤ!

 

            1.     Je veľmi dôležité mať dostatočnú začiatočnú bilančnú sumu aby ste mohli používať systém správne a bezpečne! Minimálny začiatkový vklad, ktorým musíte začať, je €50 a táto suma dá vám možnosť dostať uvítací bonus od kasína vo výške €150! Viem, že to sa asi zdá vám príliš veľká suma, ale ak začnete menšiou nedostanete bonus od kasína a v prípade nešťastnej série je pravdepodobnosť že nebudete môcť urobiť ďalšiu potrebnú stavku peniazmi ktoré zostali na vaše konto - takýmto vám hrozí zbytočné riziko! Veľa ľudí predpokladá, že keď vloží menej bude používať systém bezpečne ale je to práve naopak!

 

   

            2.    Ak padne vaša farba a vyhráte, stavte €1 na tú istú farbu!

            3.    Ak nepadne vaša farba a prehráte, zdvojnásobte stávku na tú istú farbu!

            4.    V prípade že ste stavili €1 na ČERVENÚ napríklad a padne 0, vtedy zdvojnásobte svoju stávku na ČERVENÚ (stavte €2 na ČERVENÚ)!

            5.    Moja rada je zaregistrovať sa v kasínach ktoré sú nami vyskúšané pretože sú v nich neuveriteľné výsledky!


            6.    Ak vložíte €150, dostanete „uvítací bonus od kasína" vo výške €450 a budete mať €600 v bilancii vášho konta, čo bude stačiť aj keby vaša farba nepadla 9 krát za sebou! Pravdepodobnosť aby nebola vyžrebovaná vaša farba 9 krát za sebou podľa Teórie pravdepodobnosti je 0,25%!

            7.    Radím vám aby ste nevyhrávali viac ako €250 - €300 denne v jednom kasíne  ak plánujete pravidelne hrať lebo inač to vzbudí podozrenie! Namiesto toho sa zaregistruje, vložte a začnite hrať v niektorom inom z odporúčaných kasín!

            8.    Radím vám aby ste nehrali viac ako jednu hodinu denne v jednom kasíne!

            9.  Moja posledná rada je aby ste nehrali iba na rulete, lebo taktiež vzbudíte podozrenie! Namiesto toho si môžete zahrať na slot stroj alebo BlackJack, ale dávajte si pozor aby ste nestratili svoj zisk, hrajte múdro a neponorujte sa!

            10.   Keď budete chcieť sťahnúť peniaze z vášho konta vždy sa ustite že necháte dostatočne veľkú bilančnú sumu aby ste mohli pokračovať splňať stratégiu spravne! Napríklad ak budete mať €2520 na vašom konte je lepšie sťahnúť €2000 a týmto spôsobom nechať €520 v konte, ktorými budete pokračovať hru neskôr!

 
 
 
 

ZÁVER

 

            Ak ste si prečitali pozorne moje predpisy a dodržiavali ste moju stratégiu asi ste už zarobili svoje prvé ľahké peniaze kým sedíte doma. Ja budem neskutočne šťastný ak sa rozhodnete udeliť malú časť zo ziskaných peňazí mne. Udelené peniaze budú použité na údržbu webovej stránky online a aby bol systém spristupnený pre viac ľudí, ktorí takisto budú mať možnosť získať.

 

            Špeciálne vďaka všetkým ktorí boli ochotní darovať zo svojho zisku a týmto spôsobu zachovať stratégiu online.

 

 

            Všetko čo Vám zostalo urobiť je vyskúšať systém zadarmo. aby ste vstúpili na webovú stránku BWIN Banner.
 
 
TOPlist
Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok